O nas

 
Zapewnienie Państwu komfortu podczas leczenia i spełnienie Państwa oczekiwań daje nam ogromną satysfakcję. Wszystkie zabiegi wykonujemy precyzyjnie i bezboleśnie. Używamy wysokiej jakości materiałów, nasze praktyki są wyposażone w specjalistyczny sprzęt, by szybko i skutecznie Państwu pomóc.

Zaufało nam wielu pacjentów i lekarzy których wspieramy naszą fachową wiedzą i umiejętnościami.

Andrzej Wielebski

Lekarz Stomatolog


Studia na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku zakończyłem w 1993r. Trzy lata później złożylem egzamin specjalizacyjny z dziedziny stomatologii ogólnej. Od 1996r prowadzę własną praktykę. Należę do kilku towarzystw naukowych związanych z endodoncją, leczeniem mikroskopowym i implantologią (PTE, PTS, PSSM, PSI, DGI, ICOI). Od blisko dwóch dekad leczę wszelkie przypadki stomatologiczne, specjalizując się w endodoncji mikroskopowej oraz leczeniu implantologicznym.

Swoje umiejętności i doświadczenie zdobywałem i wciąż poszerzam uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach w kraju, Europie i USA. W leczeniu pacjentów staram się doprowadzić do kompleksowej rehabilitacji całego uzębienia oraz zgryzu.

Prywatnie interesuję się techniką, historią i ich wzajemnym wpływem. W wolnych chwilach realizuję się jako żeglarz i narciarz.

Aneta Wasiłek

Lekarz Stomatolog


Jestem lekarzem stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem. Specjalistyczną wiedzę zdobyłam w Szczecinie, uzyskując tytuł lekarza stomatologa, wcześniej magistra inż. ochrony œśrodowiska. Od 2004 r. prowadzę własną praktykę stomatologiczną. Jestem członkiem wielu krajowych i zagranicznych towarzystw stomatologicznych oraz grup dyskusyjnych. Współpracuję z fundacjami dla dzieci. Pod okiem mistrzów w Europie i Stanach Zjednoczonych nieustannie doskonalę swoje umiejętności, szczególnie w dziedzinie stomatologii estetycznej, implantologii, protetyce, mikrochirurgii, laseroterapii.

W mojej pracy największą uwagę przywiązuję do indywidualnego podejścia do pacjenta, precyzji wykonywanych zabiegów leczniczych i kompleksowej rehabilitacji stomatologicznej.

W wolnych chwilach najpełniej odpoczywam na stokach narciarskich i nad morzem.

Anna Iwanowska

Asystentka Stomatologiczna


Absolwentka Technologii Polimerów w Politechnice Gdańskiej. Jest z nami od września 2007 roku. Uczestniczka licznych szkoleń z dziedziny stomatologii, w tym kursów Perio w firmie Esdent, dzięki którym wykonuje profesjonalne zabiegi higienizacyjne. Zaangażowana w życie gabinetu, pomaga nam również w sprawach organizacyjnych i menadżerskich. Zawsze uśmiechnięta i optymistyczna.

Certyfikaty

 
W naszej pracy korzystamy z najnowszych metod leczenia i osiągnięć naukowych, stale doskonaląc swoje umiejętności.