O nas

 
Zapewnienie Państwu komfortu podczas leczenia i spełnienie Państwa oczekiwań daje nam ogromną satysfakcję. Wszystkie zabiegi wykonujemy precyzyjnie i bezboleśnie. Używamy wysokiej jakości materiałów, nasze praktyki są wyposażone w specjalistyczny sprzęt, by szybko i skutecznie Państwu pomóc.

Zaufało nam wielu pacjentów i lekarzy których wspieramy naszą fachową wiedzą i umiejętnościami.

Andrzej Wielebski

Lekarz Stomatolog


Studia na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku zakończyłem w 1993r. Trzy lata później złożylem egzamin specjalizacyjny z dziedziny stomatologii ogólnej. Od 1996r prowadzę własną praktykę. Należę do kilku towarzystw naukowych związanych z endodoncją, leczeniem mikroskopowym i implantologią (PTE, PTS, PSSM, PSI, DGI, ICOI). Od blisko dwóch dekad leczę wszelkie przypadki stomatologiczne, specjalizując się w endodoncji mikroskopowej oraz leczeniu implantologicznym.

Swoje umiejętności i doświadczenie zdobywałem i wciąż poszerzam uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach w kraju, Europie i USA. W leczeniu pacjentów staram się doprowadzić do kompleksowej rehabilitacji całego uzębienia oraz zgryzu.

Prywatnie interesuję się techniką, historią i ich wzajemnym wpływem. W wolnych chwilach realizuję się jako żeglarz i narciarz.

Aneta Wasiłek

Lekarz Stomatolog


Jestem lekarzem stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem. Specjalistyczną wiedzę zdobyłam w Szczecinie, uzyskując tytuł lekarza stomatologa, wcześniej magistra inż. ochrony œśrodowiska. Od 2004 r. prowadzę własną praktykę stomatologiczną. Jestem członkiem wielu krajowych i zagranicznych towarzystw stomatologicznych oraz grup dyskusyjnych. Współpracuję z fundacjami dla dzieci. Pod okiem mistrzów w Europie i Stanach Zjednoczonych nieustannie doskonalę swoje umiejętności, szczególnie w dziedzinie stomatologii estetycznej, implantologii, protetyce, mikrochirurgii, laseroterapii.

W mojej pracy największą uwagę przywiązuję do indywidualnego podejścia do pacjenta, precyzji wykonywanych zabiegów leczniczych i kompleksowej rehabilitacji stomatologicznej.

W wolnych chwilach najpełniej odpoczywam na stokach narciarskich i nad morzem.

Barbara Zarzeczny-Irla

Lekarz Stomatolog


Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się przede wszystkim leczeniem zachowawczym, endodoncją (leczeniem kanałowym) i protetyką. Przyjmuje także małych pacjentów i pomaga im w pokonaniu stresu i odbyciu wizyty w miłej atmosferze. Dużą wagę przykłada do wytłumaczenia pacjentom ich problemów zdrowotnych oraz sposobów leczenia. Poszerza swoją wiedzę biorąc udział w kursach i szkoleniach. Prywatnie lubi dobre książki, podróże oraz wodę - od pływania przez kitesurfing po żeglarstwo.

Danuta                                                  Malon

Asystentka Stomatologiczna


Absolwentka Szkoły dla Asystentek i Higienistek Stomatologicznych w Olsztyńskiej Szkole Medycznej. Od 2013 roku uczestniczy w procesie leczenia pacjentów, aktywnie pomagając lekarzowi i opiekując się pacjentami. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii.

Katarzyna                                                  Komsta

Asystentka Stomatologiczna


Absolwentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej z Logopedią w Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie. Pracuje u nas od listopada 2011 roku. Ma duże doświadczenie w asystowaniu przy zabiegach chirurgicznych i implantologicznych. Dzięki ukończeniu kursów Perio samodzielnie wykonuje zabiegi higienizacyjne. Z racji swojego wykształcenia potrafi zachować spokój w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

Anna                                                  Iwanowska

Asystentka Stomatologiczna


Absolwentka Technologii Polimerów w Politechnice Gdańskiej. Jest z nami od września 2007 roku. Uczestniczka licznych szkoleń z dziedziny stomatologii, w tym kursów Perio w firmie Esdent, dzięki którym wykonuje profesjonalne zabiegi higienizacyjne. Zaangażowana w życie gabinetu, pomaga nam również w sprawach organizacyjnych i menadżerskich. Zawsze uśmiechnięta i optymistyczna.

Kinga                                                  Andersz

Asystentka Stomatologiczna


Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z tytułem zawodowym Technika-Protetyka. Posiada roczne doświadczenie w laboratorium protetycznym co przydaje się też w naszym gabinecie stomatologicznym. Asystuje nam przy zabiegach chirurgicznych i implantologicznych od 2015 roku. Stawia na ciągły rozwój osobisty, dlatego z entuzjazmem przyjmuje nowe zadania.

Certyfikaty

 
W naszej pracy korzystamy z najnowszych metod leczenia i osiągnięć naukowych, stale doskonaląc swoje umiejętności.